Hakkımızda

Hakkımızda

  • Kurumsal

İSKENDERUN EKSPRES NAKLİYAT VE LOJİSTİK HİZM.TİC.LTD.ŞTİ. 1996 yılında İskenderun da kurulmuştur. 2000 yılında hizmet ağımızı geliştirerek farklı alanlarda da başarılara imza attık Firmamızın vizyonu, kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. Firmamızca tüm nakliyeleriniz hızlı ve güvenilir şekilde gününde garantili taşınır.

İSKENDERUN EKSPRES NAKLİYAT VE LOJİSTİK HİZM.TİC.LTD.ŞTİ. Türkiye genelinde 81 ile eşya taşımacılığı komple, parça, parsiyel, ambar nakliyesi hizmetleri ile taşımacılıkta daima yanınızda ve kapınızda hizmetinizdeyiz. İskenderun Ekspres Nakliyat firmamız komple, parça, parsiyel, ağır, hafif, eşya, yük veya malzemelerinizi taşımacılık nakli hizmeti için gönderdiğimiz araçlarla direk adresinizden alıp adresinize teslimatını yapmaktadır.

Eşya, emtia yük ve malzemeleriniz isterseniz İzmir’ den İstanbul’ a isterseniz Antalya’ dan Trabzon’ a, isterseniz İskenderun dan İstanbul'a gitsin gönderdiğiniz eşya, emtianız gününde ve zamanında teslimatı yapılmaktadır.

Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Misyon ;

Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Vizyon ;

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye herzaman ayak uydurmak, böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Lojistik Sektöründe öncü olmak.

Değerlerimiz ;

Yenilikçi Olmak

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak

Müşteri Odaklılık

Güven

Süreklilik

Profesyonellik

İSKENDERUN EKSPRES NAKLİYAT VE LOJİSTİK HİZM.TİC.LTD.ŞTİ. olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7/24 saat hizmet vermekteyiz.